Infratopení-Co je UFO

Iontové ventilátory UFO

Nátěrové hmoty

Navigace

Vyhledávání


Náhodná fotografie

bez popisu

Kontakt

KontaktObjednávky
tel:
7375 444 77
email:
admin(a)infratopeni.eu

Výdejní místo- Sklad radiátorů a infratopení
Mattoniho nábřeží 190/66
36001 Karlovy Vary


INFRATOPENÍ.EU

Obchodní firma: ČeSif s.r.o.
IČO: 60281936
DIČ: CZ60281936

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Mostu

Sídlo firmy: 434 01, Patokryje 40


 


Nátěrové hmoty

Několik důvodů, proč nátěrové hmoty:

Záruka kvality

Pro výrobu našich nátěrových hmot se používají pouze kvalitní suroviny, šetrné k lidskému zdraví a přírodnímu prostředí. Všechny výrobky mají patřičné atesty a certifikáty.

Skvělá cena

Naše výrobky jsou cenově dostupné pro 90% českých a slovenských zákazníků.

Ekologie

Všechny naše výrobky jsou ředitelné vodou, neobsahují žádné škodlivé nebo jinak závadné chemické prvky. Jsou přátelské k lidskému organismu a k životnímu prostředí.

Vývoj a inovace

Firma THERMOWELL pracuje na vývoji nových materiálů a technologií, stávající výrobky neustále inovuje nejen na základě vlastního vývoje, ale i na základě nových poznatků z oboru vědy a techniky. 

Dostupnost

Naše nátěrové hmoty si můžete objednat u našich obchodních partnerů, jež máme ve všech regionech. Tuto obchodní síť i nadále rozšiřujeme. U většiny našich obchodní partnerů můžete tyto nátěry nejen zakoupit, ale objednat si i vlastní realizaci. Pokud ve Vašem nejbližším okolí momentálně není žádné prodejní místo, můžete si nátěr objednat přímo u nás.

Poradenství a servis

Prostřednictvím našich obchodních partnerů ve Vašem regionů Vám nabízíme odborné poradenství a servis při volbě vhodných typů nátěrů a jejich aplikace. Pro poradenský servis se můžete obrátit i přímo na nás. Jsme připraveni zodpovědět jakýkoliv Váš dotaz týkající se našich výrobků a jejich využití.

Serióznost a slušnost

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Tento přístup očekáváme i od všech našich obchodních partnerů, kteří nás zastupují ve Vašem regionu. Na všech prodejních místech obdržíte naše výrobky za stejnou cenu. Pokud nebudete spokojeni s přístupem některého z našich obchodních partnerů, kontaktujte přímo nás a my obratem sjednáme nápravu k Vaší plné spokojenosti.

Bezbarvý lak na stěny 4,8 kg
Interiérová malba 25 kg
Interiérová malba 7 kg
Thermomax extra 18 kg
Thermomax extra 5 kg
 
Infrazářiče UFO- Eshop