Infratopení-Co je UFO

Iontové ventilátory UFO

Nátěrové hmoty

Navigace

Vyhledávání


Náhodná fotografie

bez popisu

Kontakt

KontaktObjednávky
tel:
7375 444 77
email:
admin(a)infratopeni.eu

Výdejní místo- Sklad radiátorů a infratopení
Mattoniho nábřeží 190/66
36001 Karlovy Vary


INFRATOPENÍ.EU

Obchodní firma: ČeSif s.r.o.
IČO: 60281936
DIČ: CZ60281936

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Mostu

Sídlo firmy: 434 01, Patokryje 40


 


Infratopení Thermowell

Infratopení THERMOWELL

 
 
Firma Thermowell  je nadnárodní francouzsko-turecká společnost se zaměřením na zahraniční obchod, výrobu a dodávky produktů, jejichž hlavním cílem je snížení nákladů na vytápění a úspora energie. Díky těmto výrobkům získáte efektivní řešení na jehož konci je vždy spokojený zákazník. Firma vlastní několik dceřiných společností ve Francii, Velké Británii, Turecku, Číně a Ukrajině. Má registrováno několik obchodních značek a ochranných známek. Mezi produkty, které firma vyrábí, patří např. úsporné topné systémy a termoizolační a speciální nátěrové hmoty, jež jsou dostupné i pro české a slovenské zákazníky.

 ÚSPORNÉ TOPNÉ SYSTÉMY :

Akumulační radiátory AR
Akumulační radiátory neobsahují žádné topné médium, nehrozí tak zamrznutí vody, prasknutí apod. Do hliníkového pláště radiátoru jsou zalisovány topné panely. Akumulační topení vyhřívá místnost ještě určitý čas po vypnutí, čehož se využívá při sazbě D45 - automatickém nastavení vypínání a zapínání radiátoru během dne. Teplota neklesne a vy ušetříte. Radiátory mají vestavěný programovatelný termostat.
Infrapanely S, IT, ITG Úsporné infratopení - infrapanely pracují na principu infračerveného záření. Zahřívají okolní stěny a od nich je pak zahříván vzduch. Tyto topné infratopení zahřívají místnosti a objekty rovnoměrně. Navíc můžete regulovat teploty v jednotlivých místnostech nezávisle na sobě.Vzduch necirkuluje a nevíří prach, nevzniká vlhkost ani plísně na stěnách. Vyšší relativní vlhkost vzduchu je lepší pro alergiky a astmatiky. S infra panely uspoříte 20-40% energie.
Vysokoteplotní sálavé panely IVT Vysokoteplotní infratopení jsou ideální pro vytápění větších objektů - sídla firem, školy, úřady, sklady a výrobny, kina, zdravotnická zařízení, rekreační objekty apod. Tyto větší topné panely mají mnohé výhody: nevíří se prach, pocit tepla za 5 minut od zapnutí, zdravější prostředí, šetří energii až o 70% aj.

Infrazářiče UFO INFRARED

 

Infratopení - infrazářiče nejúspornějším topným systémem. Jsou vhodné jako hlavní topný systém nebo na přitápění všude tam, kde potřebujeme rychlé, ale zároveň i levné teplo. Topí uvnitř, ale i venku, takže jsou vhodné pro vytápění i venkovních teras a pergol.

 

Infrazářiče UFO- Eshop